menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Novinka na evropském trhu - silo návěsy GRW!

 

Koncem roku 2017 se společnost Schmitz Cargobull AG spojila s jihoafrickým výrobcem návěsové techniky, společností GRW, s cílem posílit segment chladírenských vozů a rozšířit své portfolio o sklápěcí sila.

 

V návaznosti na to skupina EWT ihned navázala spolupráci s GRW. Sklápěcí silo návěsy bude EWT exkluzivně dodávát pro český, slovenský a polský trh. Kromě toho podpoří skupina EWT jihoafrického partnera Schmitz Cargobull při jeho uvedení ve všech evropských zemích. Od začátku roku 2018 také pracuje EWT společně s GRW intenzivně na tvorbě produktového portfolia pro evropské země. Ve všech EWT zastoupeních budou zřízena prodejní a servisní oddělení pro tuto produktovou linii. V dalším kroku je plánováno uvedení produktů GRW do Evropy v režimu SKD (semi knocked down) o jejichž finální montáž a individuální zákaznické úpravy se bude starat středisko ve Strykowě.

 

Tato budoucí kooperace je exkluzivně představena na IAA 2018. EWT na svém stánku představí zbrusu nové 60 m³ sklápěcí silo, nejprve 19.9.2018 novinářům a následně až do 27.9.2018 odborné i laické veřejnosti.
 

Společnost GRW je předním jihoafrickým tvůrcem, producentem a poskytovatelem servisu široké řady sofistikovaných a velice vyspělých cisteren a návěsů. V roce 1996 položila společnost základy svého střediska, výrobního komplexu ve městě Worcester. Vysoce kvalifikovaní inženýři za pomoci nejpokročilejších technologií a postupů v ultramoderních výrobních závodech produkují prvotřídní a spolehlivé návěsy. Každý z těchto návěsů je konfigurován pro unikátní potřeby zákazníka.

 

GRW nabízí prémiové sklápěcí silo, určené pro přepravu sypkých hmot jak v oblasti přepravy potravin, tak ostatních sypkých produktů. Hlavní prvkem je vlastní elektrohydraulické zařízení pro sklápění a vykládání. Všechny jeho stupně jsou tvrdě chromovány elektricky leštěnou ocelí DN800 jako jeden celek. Každý z těchto návěsů je konfigurován pro unikátní potřeby zákazníka s širokou řadou možností výbavy včetně volby podvozkové části či hydraulických stabilizačních podpěr pro bezpečné sklápění.
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->