SBO

 

Schmitz Cargobull nabízí mimo tradičních plachtových, skříňových nebo sklápěcích návěsů také varianty, které nejsou běžné, ale stojí za to si jich povšimnout. Dobrým příkladem je právě varianta pojmenovaná S.BO. Jedná se o kovový box podobný kontejneru, avšak pevně spojen s ostatními částmi návěsu.

 

Dnešní doba si žádá především bezpečnost přepravovaného zboží a právě to nabízí box S.BO. Tento typ návěsu je využíván velmi často pro přepravu oblečení či elektroniky v oblasti zvané Maghreb, tedy serveru Afriky v zemích jako je Maroko, Tunis nebo Alžírsko. Může však nabídnout řadu výhod pro další využití kdekoli v Evropě. Především díky jeho pevné konstrukci a vnitřnímu vybavení systémem druhé podlahy a upevňovacích prvků jak je u Schmitz Cargobull zvykem.

 

Oproti skříňovým návěsům nabízí S.BO o něco více místa díky tenčím stěnám, které však zaručují stejnou míru bezpečí nákladu. Návěs je také velmi vhodný pro další typy transportu jako je vlak či loď. Díky pevné ocelové konstrukci zaručuje vysokou míru odolnosti proti krádeži nákladu, anebo jeho poničení v případě různých nehod. Svařovaná konstrukce je spojena s šasi typu MEGA a nabízí tak velkorysý vnitřní prostor. Samozřejmostí je potom vybavení LED vnitřním osvětlením nebo XL certifikátem zajištění nákladu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní reference

13. Září 2021 - Aerodynamické návěsy
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Facebook
RSS