menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

S.CS PAPER

<-x--- START fckeditor content -x->

 

Robustní návěs pro tuny papíru


Robustní návěs pro tuny papíru. Konstrukce plachtového návěsu S.CS PAPER je extrémně robustní. Tuny papírových rolí tak snadno dopraví do cíle. Paralelně probíhající děrované lišty na obou stranách se postarají o bezpečné upevnění zajišťovacích klínů. Zajišťovací klíny je možné uložit podélně nebo napříč.

 

Robustní konstrukce


Nový šroubovaný a pozinkovaný podlahový rám s malými vzdálenostmi příčníků je tak stabilní, že nejsou problémem ani vysokozdvižné vozíky se zatížením nápravy až 9 000 kg. Konstrukce byla podrobena dlouhodobému testování v praxi a získala certifikát EN 283.

 

Ocelové zajišťovací lišty


Nově vyvinuté ocelové lišty systému Joloda jsou po celé délce nástavby, jsou velmi stabilní a s integrovanými řadami otvorů po obou stranách. Zajišťovací klíny je nyní možné uložit podélně nebo napříč, což umožňuje flexibilní zajištění nákladu.

                                                                                                                               

 

Lehčí je lepší


Hmotnost zajišťovacích klínů se podařilo snížit z 12 kg na 5,5 kg. Práce tak jde daleko lépe od ruky. O bezpečné zajištění klínů se postarají spojovací čepy.

                                                                                                                

 

Upínání je možné všude


Nový vnější rám S.CS integruje všechny funkce do jednoho konstrukčního celku: zajištění nákladu, napínání plachty a ochranu proti nárazům vysokozdvižného vozíku. Např. otvory pro upnutí nákladu: umožňují zajištění nákladu na jakémkoliv místě až ve 100 různých bodech. K upínání nákladu nejsou nutné žádné speciální háky ani odhrnování bočních plachet.

 

Bezpečnost potvrzená certifikátem TÜV


Plachtová nástavba Schmitz Cargobull je certifikována společností TÜV Nord. Díky příslušné výbavě splňují verze S.CS a S.CS BS současné požadavky směrnice VDI 2700, nor my DIN EN 12642 (Code XL) a dále směrnici pro zajišťování nákladu Daimler 9.5. Vybaven další volitelnou výbavou splňuje podmínky normy DIN EN 12642 (Code XL) i návěs pro přepravu nápojů.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->