menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

S.CS COIL

<-x--- START fckeditor content -x->

 

Všeuměl v přepravě oceli


Všeuměl v přepravě oceli vybavený špičkovou technikou pro bezpečný transport. Plachtový návěs S.CS COIL od Schmitz Cargobull splní všechny vaše požadavky i nároky vašeho oboru, a to spolehlivě i v těch nejtěžších podmínkách. V otázkách bezpečnosti přepravy si S.CS COIL poradí se všemi běžnými ocelovými svitky. Speciální, kompletně pozinkovaná mulda na svitky dodávaná v délkách 7 200 mm nebo 9 000 mm poskytuje pevnou oporu pro svitky o průměru od 800 mm do 2 200 mm. Konstrukce dovoluje v těžišti nákladu zatížení 30 t na 1,5 m.

 

Robustní konstrukce


Podvozek je vybaven muldou na svitky, která je utěsněna proti odstřikující vodě a lze ji zatížit hmotností až 30 t na 1 500 mm délky v těžišti nákladu. Asymetrické uspořádání náprav umožňuje celkovou hmotnost soupravy až 45 tun.

 

Mulda


Mulda na svitky má délku 7 200 mm a je vhodná pro všechny běžné průměry svitků. Horní hrana muldy je chráněna ocelovým lemem. Pro přepravu palet může být mulda uzavřena za pomoci krytů, které jsou koncipované na 5 460 kg zatížení nápravy. Volitelně je možné dodat vozidlo i s muldou o délce 9 000 mm.

                                                                        

 

Zajištění nákladu


Rozsáhlá standardní výbava: Návěs je vybaven 4 páry kapes (80 x 80 mm) pro zajišťovací opěry podle předpisu SIDMAR. Pro dlouhý materiál je k dispozici dalších 8 párů kapes na sloupky 70 x 70 mm ve vnějším rámu.

 

Variabilita upnutí nákladu


Např. otvory pro upnutí nákladu: umožňují zajištění nákladu na jakémkoliv místě až ve 100 různých bodech. K upínání nákladu nejsou nutné žádné speciální háky ani odhrnování bočních plachet. 4 páry upínacích ok s tažnou silou 4 tuny na jedno oko snadno a spolehlivě zajistí i těžké ocelové svitky.

                                                                                                                        

 

Bezpečnost potvrzená certifikátem TÜV


Plachtová nástavba Schmitz Cargobull je certifikována společností TÜV Nord. Díky příslušné výbavě splňují verze S.CS a S.CS BS současné požadavky směrnice VDI 2700, normy DIN EN 12642 (Code XL) a dále směrnici pro zajišťování nákladu Daimler 9.5. Vybaven další volitelnou výbavou splňuje podmínky normy DIN EN 12642 (Code XL) i návěs pro přepravu nápojů.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->