menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

S.CS LIGHT

<-x--- START fckeditor content -x->

 

Pevná konstrukce


Pevná konstrukce s nízkou pohotovostní hmotností je tou nejlepší kombinací pro vysoké užitečné zatížení. S plachtovým návěsem S.CS LIGHT od Schmitz Cargobull ušetříte pohonné hmoty i čas. Návěs S.CS Light je díky svým hmotnostním výhodám ideálním návěsem pro dopravní trasy vedoucí přes Alpy. Svou nízkou hmotností však přesvědčí i kdekoliv jinde.

 

Solidní základna


Žárově pozinkovaný a šroubovaný rám nedává rzi žádnou šanci. Díky samoopravným vlastnostem materiálu. Podélný nosník, který není perforovaný, unese maximální zatížení, aniž by se prohnul. A to po řadu let. V kombinaci s příčníky lakovanými technologií KTL lze snížit pohotovostní hmotnost návěsu při současném zachování stability.

                                                                                                                         

 

Nakládejte, jak chcete


Lehká verze návěsu S.CS je příkladně zpracována a do detailu promyšlena. Proto se vyznačuje vysokou hospodárností a dlouhou životností. Návěs je koncipován pro dvounápravové tahače, takže neexistují žádná omezení ohledně rozložení nákladu.

 

Zvolte flexibilní zajištění nákladu!


Za pomoci flexibilních zajišťovacích profilů dodávaných jako volitelná výbava, mohou zákazníci dosáhnout ještě vyššího standardu bezpečí. Manipulace se zajišťovacími profily je velmi jednoduchá a profily lze použít v jakékoliv výšce a po celé délce vozidla. Jejich použití je zejména vhodné v případě částečné nakládky pro zajištění nákladu proti pohybu dozadu nebo i proti pohybu dopředu, pokud je náklad uložen v jednotlivých sekcích nákladového prostoru.

 

Bezpečnost potvrzená certifikátem TÜV


Plachtová nástavba Schmitz Cargobull je certifikována společností TÜV Nord. Díky příslušné výbavě splňují verze S.CS a S.CS BS současné požadavky směrnice VDI 2700, normy DIN EN 12642 (Code XL) a dále směrnici pro zajišťování nákladu Daimler 9.5. Vybaven další volitelnou výbavou splňuje podmínky normy DIN EN 12642 (Code XL) i návěs pro přepravu nápojů.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->