menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

BAUMA 2019 je za námi

Schmitz Cargobull představil na letošním veletrhu stavebních strojů bauma 2019 nový sklápěcí návěs S.KI s termální izolací, model S.KI s novým plastovým obložením a novou sklápěcí nástavbu s elektrickým posuvem plachtového krytu.

 

Návěs S.KI s hliníkovou sklápěcí vanou je nyní dostupný s plastovým obložením OKULEN®. Zkorodované a opotřebované plochy představují při vykládce komplikace – výsyp materiálu trvá déle, vyžaduje více pozornosti a může být i nebezpečný, protože posuv nákladu nastává náhle až při vyšším naklonění vany. Hladké plastové obložení vnitřku vany zaručuje plynulost a kompletnost výsypu. Naložený materiál nemá pak tendenci ulpívat ve sklápěcí vaně. Lze používat nižší stupně náklonu vany, při kterém je menší nebezpečí naklánění vozu na stranu kvůli nestejnoměrnému výsypu. Hladký povrch vany se rovněž lépe udržuje a čistí.

 

Sklápěcí nástavba M.KI je nově vybavena elektrickým posuvem krycí plachty jako volitelná výbava. Řešení je vhodné pro případy časté nakládky a vykládky, kdy šetří čas a zvyšuje bezpečnost obsluhy. Krycí plachta se ovládá dálkově z kabiny řidiče nebo zvenku. Řidič již nemusí opakovaně stoupat na obslužnou plošinu, ubývá fyzická náročnost obsluhy i riziko úrazu zejména při nepříznivém počasí.

 

Schmitz Cargobull patří mezi průkopníky digitalizace v nákladní dopravě. Pro všechny sklápěcí návěsy nabízí jako doplněk nový telematický systém TrailerConnect® (jde o 3. generaci) s komfortnějším ovládáním, signalizací opotřebení brzd či vylepšeným sledováním tlaku v pneumatikách. Ovládací aplikace pro mobilní telefony a tablety je dostupná pro platformu Android i iOS. Opět jde o výrazné posílení bezpečnosti a pohodlí řidiče, protože řadu funkcí lze monitorovat přímo z kabiny bez nutnosti obcházení vozu. Výrobce sází také na modulárnost, kdy jednotlivé prvky, jako je podvozek, kola s nápravami, nástavby a další vybavení lze snadno kombinovat podle specifických přání zákazníka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->