menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Oslava 125 let existence Schmitz Cargobull

 

V prvním červnovém týdnu proběhla v Praze oslava významného jubilea společnosti Schmitz Cargobull a to 125 let existence!

 

Již 125 let nabízí své produkty společnost Schmitz Cargobull. Samozřejmě byla prvotní produkce vzdálená dnešním moderním návěsům, nicméně vozům a povozům se společnost věnovala od samého začátku, kdy v roce 1892 Franz Heinrich Schmitz dílnu založil. Malá kovárna se brzy rozrostla do poměrně velkého provozu a rozvoj společnosti na přelomu století poháněla vpřed všeobecná potřeba transportu zboží. Postupem let přerostlo dobré jméno společnosti hranice regionu, a tak postupně produkty z malého německého města Altenberge nedaleko Münsteru dobily celý svět.

 

Oslavy 125 výročí odstartovala velkolepá akce přímo ve výrobním závodě v Altenberge. Od té chvíle probíhají jednotlivé eventy po celé Evropě a v úterý 5.6. došla řada i na Českou republiku. Společnost EWT jako importér návěsů Schmitz Cargobull upořádal pro své klienty večer v příjemném prostředí klubu Jazz Dock v Praze. Za přítomnosti nejen vedení společnosti, ale i zástupců představenstva společnosti Schmitz Cargobull, proběhla oslava tohoto velkého jubilea. Hosté si mohli pochutnat na kulinářských specialitách připravených samotným Janem Punčochářem. K tanci i poslechu hrála skupina Pajky Pajk a Epoque Quartet Martina Kumžáka za doprovodu skvělé zpěvačky DASHY. Přítomné také přímo okouzlil iluzionista Tom Jasper, který svou mikromagií tváří v tvář ohromil každého. Celá akce se vydařila na výbornou a nezbývá než se těšit na další, tedy stopadesát let společnosti!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->