menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Nový závod v Petrohradu


 

V listopadu 2013 spustí Schmitz Cargobull AG výrobu v novém závodě v Petrohradu. To je dobrá zpráva pro ruské dopravní společnosti, protože jejich potřeba kvalitních a efektivních transportních řešení je veliká – a v nejbližších letech bude jen růst.

 

Rusko je země, kde přeprava po železnici není dominantní způsob přepravy zboží. Po cestách největší země světa se množství přeprav nákladními automobily neustále zvyšuje. Pakliže objem přepravy stále roste, zvyšuje se i objem silniční dopravy. A podle většinového názoru odborníků je třeba počítat s dalším růstem. Tento vývoj se odráží také v rostoucí poptávce po návěsech a nástavbách společnosti Schmitz Cargobull ve východní Evropě. Tržby společnosti v letech 2011/2012 významně rostli a v tomto období bylo do Ruska dodáno zhruba 5.000 ks dopravní techniky. Sofistikovaná technologie a vysoká kvalita výrobků Schmitz Cargobull je příčinou velkého zájmu a vysoké poptávky po těchto produktech do nichž vkládá důvěru již více než 1.000 společností z celého Ruska.


Pro lídra evropského trhu je proto o to důležitější ukázat zákazníkům svůj závazek vůči Rusku spuštěním místní výroby. V červnu tohoto roku dokončí společnost stavbu velké víceúčelové výrobní haly. Továrna se nachází v jihozápadní části Petrohradu v bezprostřední blízkosti dálnice M11 a cesty vedoucí k obchvatu. Výroba je plánována na listopad 2013 a najde zde uplatnění 60 nových zaměstnanců. Plánované kapacity počítají se zhruba 900 prodanými kusy v období let 2013/2014 a předpokládaným nárůstem kapacity až na 5.000 vozidel v letech 2017/2018.


Výhody víceúčelové továrny jsou zřejmé – blízkost trhu a krátké komunikační kanály umožňují efektivněji a rychleji reagovat na potřeby ruského dopravního sektoru. Což zajišťuje optimální řešení pro zákazníky za jakýchkoli okolností – především v případě zvláštních požadavků – stejně jako kratší doba realizace. Společnost navíc očekává dosáhnutí dlouhodobě vysoké kvality tím, že se finální montáž bude konat přímo ve vlastním závodě. Od návrhu až po dodávku návěsu či nástavby zákazníkovy pochází vše z jediného zdroje dodržujícího odzkoušené standardy kvality Schmitz Cargobull. Výhodou je, že společnost má v současném zázemí již kvalifikovaný personál, know-how a zařízení na které se může spolehnout.


„Jsme potěšeni, že naší podnikatelskou iniciativou jsme schopni podporovat ekonomický růst a strukturální změny v Rusku, stejně jako vytvářet nové pracovní příležitosti a dlouhodobou tvorbu hodnot v zemi. Jsme si jisti, že s novým výrobním závodem v Petrohradu vytvoříme pevný základ pro trvalý úspěch naší společnosti na ruském trhu.“ Řekl Andreas Schmitz, obchodní ředitel pro střední a východní Evropu, který je plně přesvědčený o závazku společnosti v Rusku.
 

Andreas Schmitz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->