menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Nový Schmitz Cargobull Fanshop!

 

 

Společnost EWT rozšířila svou činnost a nabízí nyní všem fanouškům značky Schmitz Cargobull možnost zakoupit si řadu užitečných předmětů s oblíbeným logem modrého slona. E-shop byl oficiálně spuštěn 1. května 2014 a nabízí předměty, které dosud byly k dostání pouze na domácím trhu značky.


Stejně jako mnoho světoznámých značek, nabízí i Schmitz Cargobull svým příznivcům možnost pyšnit se různými předměty s jedinečným designem připomínajícím svět nákladní dopravy. Originální předměty potěší všechny příznivce značky, ať už jde o dítě, řidiče kamionu či manažera dopravní společnosti. Všichni, kteří si oblíbili známé pozitivní logo modrého slona se zdviženým chobotem, najdou na novém e-shopu užitečné předměty určené pro volný čas, ale i pro výkon povolání.


Nový e-shop, který je dostupný na www.ewt.cz/shop, nabízí příznivcům značky produkty v pěti kategoriích. Drobné předměty, jako jsou odznáčky, frisbee či dětmi milovaná plyšová slůňata. Užitečné pomocníky při každodenních činnostech, kde se například nabízí truckerské cestovní hrnky nebo cestovní USB nabíječka mobilních telefonů s logem Schmitz Cargobull. Pro ty, kteří pracují převážně v administrativě, lze v kategorii Business nalézt stolní kalkulačky, USB flash disky či zápisníky v originálním designu. E-shop nezapomíná ani na oblečení. V nabídce jsou originální Schmitz Cargobull vesty, čepice, kulichy i módní tašky přes rameno. Poslední kategorie potěší skalní fanoušky, kteří zde naleznou detailně zpravované modely návěsů v měřítku 1:87. Všechny produkty jsou na e-shopu s ohledem na úctu k příznivcům značky k dostání za výhodné ceny.


 

 

Více produktů naleznete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->