menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Nová chladírenská jednotka se blíží !!!

 


Ve středu 3.6.2014 proběhlo v sídle společnosti EWT v Zápech produktové školení na novou chladírenskou jednotku TKM ONE. Ta se stane třetím hráčem na poli chladírenské techniky pro návěsy a přinese mimo řady inovací také kompletní balík služeb, který je svým rozsahem v branži naprosto ojedinělý. Od svého představení na IAA 2012 se setkává jednotka z řadou pozitivních ohlasů a mnoho dopravců netrpělivě očekává její zařazení do své flotily.

 

Chladírenská jednotka je dalším a zcela logickým krokem ve vývoji produktů Schmitz Cargobull. Společnost se snaží nabízet komplexní řešení a především nejvyšší kvalitu, což dokazuje neustálými inovacemi. Zásadním krokem bylo uvedení vlastních náprav ROTOS. Ty se staly pojmem a především synonymem pro kvalitu. Nedávno jich bylo vyrobeno již 500 000, to svědčí o jejich velké oblibě. Se stejným úmyslem, přinést nový, dokonalejší produkt, přišel v roce 2005 pan Peter Schmitz, který rozpoznal potenciál této cesty vývoje. Celých sedm let trval vývoj nového agregátu od počáteční vize až ke konečnému produktu. Mnoho lidí nevěří, že se jedná skutečně o vlastní produkt Schmitz Cargobull, ale je tomu skutečně tak. Schmitz přinesl zcela nově vyvinutou jednotku, jejíž díly hrdě nesou znak modrého slona. V zaváděcí fázi došlo samozřejmě také na testování samotnými zákazníky. Zde se jednotka osvědčila a při srovnání, které provedla společnost DACHSER, byla na stejné trase se stejným nákladem a stejnými vozy naměřena o 0,5l nižší spotřeba agregátu TKM ONE.

 

Samotný agregát je svým výkonem posazen proti konkurenčním výrobkům společnosti Carrier a Thermo King, konkrétně Vector 1350 a SLX 300/400. Oproti nim však nabízí řadu výhod. Jak je u společnosti Schmitz Cargobull zvykem, nenabízí samotné návěsy, ale komplexní řešení pro dopravce. Proto i zde byl vytvořen balík služeb, které se s novým agregátem pojí. Je nazván S.KO COOL EXECUTIVE a obsahuje mimo chladírenského návěsu s jednotkou TKM ONE také službu Full Service pro agregát po dobu 24 měsíců, telematiku včetně všech nutných nákladů na 24 měsíců a tzv. Pro-aktivní servis. Pro-aktivní servis je zcela unikátní služba monitorující chod chladírenského agregátu, která v případě jakékoliv poruchy ihned informuje provozovatele, ale i Schmitz Cargobull Euroservice. Je tak možné pružně reagovat a zabránit škodám na převáženém zboží vlivem poruchy jednotky.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->