menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Návštěva výrobního závodu Altenberge

 

Minulý týden jsme pro naše zákazníky uspořádali výlet do sousedního Německa s velice zajímavým programem. Na programu byla návštěva výrobního závodu Schmitz Cargobull ve městě Altenberge, ale také fotbalového utkání v rámci UEFA Champions League.

 

Jako zpestření předvánočního hektického období a poučný výlet jsme uspořádali pro naše zákazníky výlet do Dortmundu a Altenberge. Cílem byl jednat zážitek z fotbalového utkání v rámci UEFA Champions League na stadionu v Dortmundu, kde živě jedno utkání sleduje 65.000 diváků. Ale také nahlédnutí do zákulisí výroby plachtových návěsů Schmitz Cargobull.


Ve výrobním závodě měli naši klienti možnost nahlédnout do zcela nové haly určené pro výrobu nových válcovaných rámů. Rámy vyráběné unikátní technologií bez potřeby svařování nebyli ale jediným neobvyklým zážitkem. Následovala prohlídka výroby vlastních náprav ROTOS, moderní montážní linky a nakonec jako vrchol programu nahlédnutí do testovacího centra. To je jedinečným zážitkem zvláště v oboru návěsové techniky, kde je Schmitz Cargobull jediným výrobcem na světě s vlastním testovacím centrem. Návštěvníci měli možnost sledovat dlouhodobé zátěžové zkoušky, kterými musí každý produkt Schmitz Cargobull projít.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->