menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Návěsy Schmitz získali ocenění v TOP CZECH TRANSPORT 2019!

 

Prestižní anketa TOP CZECH TRANSPORT 2019 vyhlásila vítěze. Odborný časopis TRANSPORT a LOGISTIKA působí na česko-slovenském trhu 20 let a před devíti lety se rozhodl vydávat samostatné české a slovenské vydání s orientací na daný trh. Byla to ta těžší cesta, protože vyžadovala náročné finanční a personální řešení, ale tato cesta se ukázala jako nesprávnější a časopis TRANSPORT a LOGISTIKA CZ si za 9 let působení na českém trhu vydobyl popřední postavení mezi médii v daném oboru.

 

První ročník čtenářské ankety TOP CZECH TRANSPORT odborného časopisu TRANSPORT a LOGISTIKA CZ přináší obraz o popularitě značek užitkových vozidel na českém trhu, jakož i o spotřebitelských postojích velké rodiny autodopravců, dopravních, spedičních a logistických firem. Zároveň je odrazem komunikace importérů a dealerů s potenciálem klientů a spokojenosti s produkty a službami.

 

Na anketě TOP CZECH TRANSPORT spolupracuje vydavatelství LUXUR Media s největšími profesními sdruženími v daném oboru - ČESMAD Bohemia, Svaz spedice a logistiky ČR a Česká logistická asociace.

 

V roce 2019 spolu hlasovalo 2181 respondentů prostřednictvím časopisu a internetu, z toho 2 029 prostřednictvím internetu a 152 zasláním dotazníku poštou.

 

Výsledky budou zaslány do všech mezinárodních jury (IVOTY, ITOY, Trailer Innovation, IB&C) jako reprezentativní hodnocení v České republice.

 

Ceny předal na slavnostní recepci Autoklubu v Praze Viliam Bujna - člen výkonného výboru Svazu automobilového průmyslu a jednatel vydavatelství LUXUR Media SK - časopis TRANSPORT a LOGISTIKA, Martin Felix - prezident sdružení ČESMAD Bohemia, Kamil Slavík - víceprezident České logistické asociace ČR.

 

V kategorii TOP BAU TRAILER se na prvním místě umístil Schmitz Cargobull S.KI LIGHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->