menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->

Česmad Transport Show 2015

 

V pondělí 31.8.2015 se konala na brněnském Velodromu již tradiční akce nazvaná Česmad Transport Show zaměřená na silniční dopravu. Setkali se zde přední výrobci návěsové techniky, nákladních automobilů, ale i společnosti spjaté s nákladní dopravou jako například výrobci digitálních tachografů. Společnost EWT zde představila speciální návěs upravený právě pro tyto příležitosti.


Po předchozích ročnících, pořádaných v areálu společnosti Turbosol v Brně, se letošní Transport Show konala na ploše brněnského Velodromu. Akce pořádaná sdružením dopravců Česmad nabízí mimo přehlídky dopravní techniky také zajímavé semináře. Letos se konali semináře na téma „Vážení vozidel na silnici v ČR“ nebo „Silniční kontroly pracovních režimů řidičů“. Mimo to se mohli návštěvníci dozvědět řadu novinek z oblasti nákladních vozidel, návěsové techniky a výrobců komponent jako jsou například ovládací systémy Wabco. K vidění byli také autobusy nebo stánek Policie ČR a řada dalších. Mimo odbornou část zde bylo i několik míst zaměřených na děti, kde si i malí návštěvníci přišli na své.


Návěsová technika Schmitz Cargobull zde byla zastoupena zázemím společnosti EWT. Letos však v nové podobě. Pro výstavu byl použit upravený návěs S.KO vybavený otvírací stěnou Faltwand. Jedná se o skříňový návěs s jedinečným systémem otevírání celé boční stěny. Ten nechala EWT Gruppe předělat do výstavní podoby se zázemím pro ozvučení i čtyři ploché obrazovky zabudované ve stěnách. A s plně funkčním barem. Návěs je rozšířen o podium, které zdvojí plochu podlahy. To se jednoduše složí do paletových košů, takže uzavřený návěs není k rozeznání od standardního. Po otevření ovšem nabízí návštěvníkům komfortní zázemí. To si ostatně pochvalovali všichni, kteří nás v Brně navštívili.

 

 

 

 

 

 

 


 

Další novinky

27. Března 2020 - Provoz v omezeném režimu
08. Ledna 2020 - SBO
06. Prosince 2019 - PF 2020
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->