S.CF 45´ Sliding Bogie

 

 

Multifunkční kontejnerový návěs S.CF 24 G 45’ Sliding Bogie byl vyvinut na základě požadavků trhu na vysokou flexibilitu a bezpečnost jízdy při dodržení zákonných předpisů. Tato varianta návěsu umožňuje bezpečnou přepravu 20´ kontejnerů. V přepravní poloze je 20´ kontejner umístěn před poslední nápravou, čímž zajišťuje dostatečný tlak na točnici. V nakládací poloze je 20´ kontejner zarovnaný se zádí, a lze jej tak u rampy snadno nakládat a vykládat.


Postavení pro nakládku 45' kontejneru High-Cube


Pneumaticky výsuvná záď s pneumatickým uzávěrem vytvoří místo pro kontejner 45', 40', 30' nebo 2 x 20' kontejner. Zadní a přední výsuvná část umožňuje i přepravu 45´ kontejnerů s dlouhým tunelem a zkosenými rohy bez zvláštních povolení.

                                                                                         

 

Multifunkční příčník


Multifunkční příčník s automatickým pneumaticky poháněným uzávěrem, válečky a pojezdy, držák náhradního kola jako volitelná výbava.

 

Multi-Lock


Díky systému Multi-Lock na výsuvném čelním nosníku je možné bez problémů uzamknout a bezpečně přepravovat kontejnery High-Cube s rovnými a zkosenými rohy, jakož i ISO kontejnery. Podélný nosník a kontejnerový úchyt jsou spolu sešroubovány a žárově pozinkovány. To znamená: krátké časové výpadky při opravách a optimální protikorozní ochrana.